Oferta

Zarządzanie przedsiębiorstwem

INFRA ERP

Autorski, zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. Zbudowany na bazie doświadczeń z ponad 30 lat działalności, w pełni konfigurowalny i gotowy na rozszerzenia. Aktualna wersja została wdrożona w kilkuset firmach o różnym profilu działalności a także w jednostkach administracji publicznej, agencjach rządowych a także w podmiotach kultury i nauki. Wyróżniamy się przede wszystkim tym, że jesteśmy autorami, nie jedynie dystrybutorami systemu. Pozwala nam to na dokładne dopasowanie systemu do potrzeb kontrahenta a także uzupełnienie o brakujące moduły i funkcjonalności. System może funkcjonować samodzielnie lub jako uzupełnienie już posiadanego systemu.

INFRA ERP

INFRA CRM

System do zarządzania i wspomagania usług i małej produkcji. Funkcjonujący jako część systemu INFRA ERP lub samodzielnie. Pozwala na zbieranie zamówień z wielu różnych kanałów dystrybucji, śledzić i raportować do klienta stan realizacji zamówienia oraz realizować wysyłkę przez firmę kurierską. Częścią systemu jest aplikacja mobilna dla pracowników.

INFRA ERP

mojadobrafirma.pl

Excepturi exercitationem harum incidunt iusto labore neque nesciunt nihil pariatur, quasi saepe veritatis! Autem consectetur eum similique.

mojadobrafirma.pl

Moduły wysoce wyspecjalowane

Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu wysoce wyspecjalizowanego oprogramowania.
Jeżeli potrzebujesz oprogramowania specjalnie dopasowanego do Twoich potrzeb,
skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy obecną sytuację i zaproponujemy możliwe rozwiązania.

Oprogramowanie specjalne

Sprawozdania, raporty i deklaracje

ePodatnik

Excepturi exercitationem harum incidunt iusto labore neque nesciunt nihil pariatur, quasi saepe veritatis! Autem consectetur eum similique.

eSprawozdania Finansowe

Excepturi exercitationem harum incidunt iusto labore neque nesciunt nihil pariatur, quasi saepe veritatis! Autem consectetur eum similique.

Indywidualne potrzeby

Posiadamy duże doświadczenie w łączeniu się ze specjalistycznymi bramkami administracji publicznej
oraz tworzeniu wyspecjalizowanych raportów, sprawozdań i plików wymiany danych.
Do naszych klientów należą jednostki administracji lokalnej i centralnej, instytucje kultury i nauki
oraz przedsiębiorstwa wymagające specjalnych raportów i deklaracji.
Twoje przedsiębiorstwo posiada specjalne potrzeby w tej dziedzinie?
Przeanalizujemy, zautomatyzujemy proces tworzenia i wysyłki, uprościmy procedury.

Aplikacje na zamówienie

Aplikacje mobilne

Na życzenie możemy uzupełnić nasz system INFRA ERP o dowolną aplikację mobilną, realizującą część funkcjonalności systemu ERP lub całkowicie nową funkcjonalność.
Możemy także stworzyć całkowicie nową aplikację mobilną działającą samodzielnie lub połączyć ją z aktualnie używanym systemem.

Aplikacje w chmurze i SaaS

Usługi w chmurze, API lub całe aplikacje. W zależności jakie są potrzeby Twojego przedsiębiorstwa, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. Opracowane oprogramowanie może być hostowane na naszych serwerach, w Azure lub na dowolnych wskazanych serwerach.

Aplikacje komputerowe

Odpowiadające na konkretne potrzeby występujące tylko w Twoim przedsiębiorstwie. Opracowane i wdrożone z myślą o specyfice Twojej działalności. Rozproszone lub scentralizowane; działające lokalnie, w sieci lub przez internet. A może sterowanie specjalistyczną maszyną? Jakiekolwiek są potrzeby Twojego przedsiębiorstwa, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.

© 2024 INFRA SI Sp. z o. o. - Wszelkie prawa zastrzeżone